Kiedy w domu lub firmie pojawia się problem ze szkodnikami, zdecydowanie warto sięgnąć po pomoc profesjonalistów. Ich wiedza, umiejętności i zawodowe doświadczenie gwarantują fachowe załatwienie problemu. Podpowiadamy, jak wybrać firmę, która najlepiej przeprowadzi dezynfekcję, dezynse...

Przejdź do wpisu

Wokół usług DDD narosło sporo mitów i przekłamań. Pokazujemy najpopularniejsze z nich i wyjaśniamy, co naprawdę warto wiedzieć o dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

Przejdź do wpisu

Roztocza to mikroskopijne pajęczaki żyjące w kurzu domowym. Odżywiają się złuszczonym naskórkiem ludzi i zwierząt, a ich odchody są silnym alergenem, który wywołuje uczulenie, a nawet astmę. Jak zlikwidować roztocza? Sprawdź to w naszym artykule.

Przejdź do wpisu

Każda firma pracująca w branży gastronomicznej mierzy się z potrzebą utrzymania szczególnego porządku i czystości. Higiena ma tu podstawowe znaczenie, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów oraz pracowników. Podpowiadamy, jak przeprowadzić profesjonalną, a ...

Przejdź do wpisu

Muchy to owady wszędobylskie i nielubiane. Ponieważ ich odżywianie i rozmnażanie jest powiązane z szeroko pojętym brudem, nie są mile widziane w domach i mieszkaniach. Podpowiadamy, jak pozbyć się tych nieprzyjemnych owadów i uchronić przed negatywnymi skutkami ich obecności.

Przejdź do wpisu

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ - DERATYZACJA WROCŁAW

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

DDD Wrocław, Dolny Śląsk, Opole - Obszar wykonywania usług

Działamy na terenie między innymi: Wrocławia, Kłodzka, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Oławy, Prudnika, Nysy, Głuchołaz, Opola.

DDD Wrocław i okolice - mapa

Kliknij mapę, aby wyświetlić większą wersję.

Formularz kontaktowy

keyboard_arrow_up