Osy i szerszenie to owady niemile widziane w otoczeniu człowieka. Najlepszą metodą na pozbycie się ich z domu lub ogrodu jest usunięcie gniazda. Podpowiadamy, jak to zrobić skutecznie i bezpiecznie.

Przejdź do wpisu

Jednym z problemów trapiących właścicieli lokali gastronomicznych lub menadżerów sklepów z żywnością są pojawiające się insekty. Branża spożywcza jest szczególnie narażona na tego rodzaju nieproszonych gości. Jeżeli z jakiegoś powodu profilaktyka i codzienne starania o utrzyman...

Przejdź do wpisu

Sklepy i lokale gastronomiczne to miejsca, w których czystość i porządek są szczególnie ważne. Łatwo mogą stać się potencjalnym źródłem zakażeń, które potrafią przenieść się na wiele osób. Dlatego zwalczanie przenoszących choroby gryzoni jest tu obowiązkowe.

Przejdź do wpisu

Nieproszeni owadzi goście w naszych domach i mieszkaniach nie zawsze od razu oznaczają duże kłopoty. Czasami są to utrudnienia „mniejszego kalibru”. Tak jest w przypadku rybików cukrowych. Ich pojawienie się nie zwiastuje szczególnych problemów, choć na pewno nie należy do przyjemnoś...

Przejdź do wpisu

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ - DERATYZACJA WROCŁAW

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

DDD Wrocław, Dolny Śląsk, Opole - Obszar wykonywania usług

Działamy na terenie między innymi: Wrocławia, Kłodzka, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Oławy, Prudnika, Nysy, Głuchołaz, Opola.

DDD Wrocław i okolice - mapa

Kliknij mapę, aby wyświetlić większą wersję.

Formularz kontaktowy

keyboard_arrow_up