Zwalczanie much – Wrocław, Opole

Usługi dezynsekcji świadczymy m.in. we Wrocławiu, Kłodzku, Opolu i okolicach – sprawdź mapę.

Usługi DDD Wrocław

Skuteczne zwalczanie much w dzisiejszych czasach jest dużym problemem dla wielu ludzi, zarówno na wsi jak i w mieście, w oborach, w domu, wewnątrz i na zewnątrz. Każdy, kogo spotka plaga much, szuka skutecznego środka pozwalającego się ich pozbyć.

Nie jest łatwo dobrać środek, jeśli nie mamy zahamowanego rozwoju larw much - trzeba o tym pamiętać. W sklepach dostępne są różne preparaty, które nie zawsze się sprawdzają. Klienci dobierają następny i następny ostatecznie stwierdzając, że nic nie działa. Profesjonalne firmy doskonale sobie radzą z problemem much, dlatego warto zaufać doświadczeniu i zainwestować w sprawdzone rozwiązania.

Muchami nazywamy przedstawicieli kilku rodzin owadów zaliczanych do podrzędu muchówek krótkoczułkich, na przykład muchowatych, ścierwicowatych, bzygowatych i plujkowatych.

Do rodziny muchowatych zaliczamy około 4000 gatunków owadów. Na terenie polski:

  • mucha domowa,
  • mucha jesienna,
  • mucha stajenna,
  • mucha ustępowa,
  • zgniłówka pokojowa znana też jako mucha pokojowa lub muszka jesienna,
  • bolimuszka kleparka.

Przedstawiciele rodziny muchowatych mają ciała średniej wielkości. Ich ubarwienie jest ciemne lub szare. Larwy muchowatych rozwijają się w nawozie oraz w rozkładających się resztkach roślin i zwierząt.

Plujkowate rozkładają trupy. Są pierwszymi owadami pojawiającymi się w ich pobliżu. Mają duże znaczenie w medycynie sądowej, ponieważ ułatwiają określenie czasu śmierci osób, w których żerują.

Plujkowate rozwijają się również w materii organicznej i w śmieciach. W ciele pojedynczej myszy może żerować ponad 130 larw plujkowatych. Ruchy larw sprawiają, że ciało myszy może sprawiać wrażenie, jak gdyby się poruszało.

Jeśli chcemy się pozbyć much, przede wszystkim powinniśmy zachować odpowiednie standardy sanitarne. Pojemniki na odpadki powinny być zabezpieczone pokrywami i zlokalizowane w pewnej odległości od budynków. Te z kolei powinny być odpowiednio zabezpieczone przed wlatywaniem do nich owadów z zewnątrz.

Zwalczanie much Wrocław

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ - DERATYZACJA WROCŁAW

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

DDD Wrocław, Dolny Śląsk, Opole - Obszar wykonywania usług

Działamy na terenie między innymi: Wrocławia, Kłodzka, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Oławy, Prudnika, Nysy, Głuchołaz, Opola.

DDD Wrocław i okolice - mapa

Kliknij mapę, aby wyświetlić większą wersję.

Formularz kontaktowy

Cookies settings
keyboard_arrow_up