Dezynfekcja – Wrocław, Opole

Dezynfekcję wykonujemy m.in. we Wrocławiu, Kłodzku, Świdnicy, Opolu – sprawdź szczegółową mapę.

Zabiegi dezynfekcji stosowane są w celu niszczenia drobnoustrojów takich jak bakterie, riketsje, wirusy, grzyby i ich przetrwalników.

Dezynfekcji poddawane są różne powierzchnie: podłogi, ściany, maszyny i urządzenia oraz blaty robocze w przemyśle spożywczym i gastronomii. W służbie zdrowia dezynfekowane są całe oddziały zakaźne oraz sprzęt medyczny, dezynfekuje się również środki transportu. Powinno się również regularnie dezynfekować instalacje wentylacyjne oraz klimatyzację.

Najczęściej zabieg dezynfekcji wykonywany jest w: zakładach produkcji spożywczej oraz gastronomii, środkach transportu, w przemyśle mięsnym, mleczarskim i wytwórni pasz, fermach drobiu, szpitalach, ambulatoriach, środkach transportu chorych, pokojach hotelowych i pensjonatach, pomieszczeniach po osobie zmarłej, środkach transportu odpadów komunalnych, gabinetach dentystycznych i w wielu innych miejscach.

Dezynfekcja Wrocław
Dezynfekcja Wrocław

Profesjonalna dezynfekcja Wrocław

Pozbądź się bakterii, wirusów i grzybów we Wrocławiu.

Technicy wykonujący zabieg dezynfekcji wyposażeni są w specjalistyczny ubiór ochronny. Preparaty używane do zabiegów dezynfekcji zazwyczaj muszą pozostać na dezynfekowanych powierzchniach przez określony czas. Po zabiegu następuje proces wietrzenia lub zmywania wodą w zależności od rodzaju i przeznaczenia dezynfekowanych powierzchni i konstrukcji urządzeń.

Eliminowanie mikroorganizmów może odbywać się przy pomocy różnych metod i technik. Są one dobierane w zależności od rodzaju bakterii, wirusów czy roztoczy znajdujących się w pomieszczeniu oraz od stopnia ich nagromadzenia.

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ - DEZYNFEKCJA WROCŁAW

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

DDD Wrocław, Dolny Śląsk, Opole - Obszar wykonywania usług

Działamy na terenie między innymi: Wrocławia, Kłodzka, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Oławy, Prudnika, Nysy, Głuchołaz, Opola.

DDD Wrocław i okolice - mapa

Kliknij mapę, aby wyświetlić większą wersję.

Formularz kontaktowy

keyboard_arrow_up