Usuwanie gniazd os i szerszeni – Wrocław, Opole

Dezynsekcję wykonujemy m.in. we Wrocławiu, Kłodzku, Opolu i innych obszarach – sprawdź mapę.

Usuwanie gniazd szerszeni Wrocław

Ani osy, ani szerszenie nie wchodzą ludziom w drogę ze złośliwości. Zazwyczaj budują swoje gniazdo w miejscu, które uznały za bezpieczne i dobre do życia i rozmnażania. Czasem takie miejsce znajdują właśnie w pobliżu siedzib ludzkich.

Utarło się przekonanie, że problem z gniazdami zbudowanymi przez owady w pobliżu domów rozwiąże straż pożarna. Dlatego jeśli w okolicy zaczynają się pojawiać owady, ludzie chwytają za telefon, licząc na szybką i fachową pomoc. Lecz tu może nastąpić rozczarowanie, ponieważ straż pożarna nie zajmuje się usuwaniem gniazd os i szerszeni.

To w 2009 roku zostały jasno sformułowane zasady, które mówią, że straż pożarna udziela pomocy tylko wtedy, kiedy występuje bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia ludzi. W przypadku, kiedy obserwujemy zwiększoną liczbę owadów w naszym otoczeniu lub nawet zauważyliśmy gniazdo, takie zagrożenie nie występuje.

Samodzielne usuwanie gniazda jest niebezpieczne. Dlatego w sytuacji, kiedy zauważyliśmy gniazdo lub podejrzewamy jego obecność, należy zwrócić się do doświadczonej firmy DDD. Dysponujemy dużymi możliwościami w zakresie sprzętu, dzięki któremu usuwamy gniazda os i szerszeni w sposób bezpieczny.

Na rynku dostępnych jest wiele środków przeciw owadom błonkoskrzydłym, jednak doświadczenie pokazuje, że przy próbach zlikwidowania gniazda są mało skuteczne. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie do usuwania gniazd os i szerszeni firmę DDD.

Nasza firma opracowała skuteczne metody pozwalające nam na szybkie rozwiązanie problemu z gniazdem. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do tego zabiegu: dysponujemy odpowiednimi ubraniami zakrywającymi szczelnie ciało i twarz, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na użądlenia, a zabieg nie stanowi dla nas niebezpieczeństwa.

Usuwanie gniazd os Wrocław

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ - DERATYZACJA WROCŁAW

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

DDD Wrocław, Dolny Śląsk, Opole - Obszar wykonywania usług

Działamy na terenie między innymi: Wrocławia, Kłodzka, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Oławy, Prudnika, Nysy, Głuchołaz, Opola.

DDD Wrocław i okolice - mapa

Kliknij mapę, aby wyświetlić większą wersję.

Formularz kontaktowy

keyboard_arrow_up