Ozonowanie – Wrocław, Opole

Usługę ozonowania wykonujemy m.in. we Wrocławiu, Kłodzku, Świdnicy, Opolu – sprawdź szczegółową mapę.

Ozonowanie mieszkań, samochodu czy domu jest bardzo skuteczne dlatego, że ozon bardzo łatwo wchodzi w reakcję ze związkami organicznymi (pleśń, grzyby, wirusy (SARS-Cov-2 / Koronawirus), bakterie, alergeny, roztocza) a ozonowanie prowadzi do ich całkowitej likwidacji.

Ozonowanie stosowane jest nie tylko po to, by zdezynfekować powietrze, ale także by w szybki sposób usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy. Dzięki silnym właściwościom utleniającym z łatwością usunie zapachy po lakierowaniu, papierosach czy padłym wewnątrz naszego domu zwierzęciu.

Badania naukowe wykazały, że działanie bakteriobójcze ozonu jest prawie. 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ponadto już niewielkie stężenie tego gazu likwiduje bakterie, wirusy, grzyby itp. w ciągu zaledwie kilku minut.

Ozonowanie jako metoda dezynfekcji i dezodoryzacji sprawdza się znakomicie w różnorakich sytuacjach.

 • Ozonowanie pomieszczeń poprawia jakość powietrza i sterylizuje wszelkiego rodzaju pomieszczenia tj.: teatry, kina, kasyna, szpitale, siłownie, kluby sportowe, dyskoteki,
 • odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie, biurze, domu,
 • ozonowanie eliminuje odory i nieprzyjemne zapachy (np. z nowych mebli, usuwa zapach farb i lakierów) z pomieszczeń mieszkalnych, usuwanie zapachu w gastronomii i hotelarstwie,
 • ozonowanie rewelacyjnie sprawdza się przy usuwaniu alergenów z pomieszczeń (pleśni i grzybów), odchodów roztoczy, pyłków kwiatowych,
 • zgniłówka pokojowa znana też jako mucha pokojowa lub muszka jesienna,
 • ozonowanie pomieszczeń trwale niszczy grzyby, grzybnie oraz formy przetrwalnikowe niebezpieczne dla zdrowia osób przebywających w ich otoczeniu. Dezynfekcja ozonem likwiduje pleśń powstałą na ścianach naszego domu oraz usuwa nieprzyjemny zapach stęchlizny np.: po zalaniu.

Ozonowanie przeprowadzamy na terenie Wrocławia, Kłodzka oraz wybranych obszarów województwa dolnośląskiego.

Usługi DDD Wrocław
Ozonowanie Wrocław

Ozon jest szkodliwy dla człowieka tylko w przypadku długotrwałego przebywania i wdychania powietrza w pomieszczeniu, w którym jest wysokie stężenie ozonu. Ze względu na niską trwałość ozonu, pomieszczenia poddane ozonowaniu po przewietrzeniu już po 15-30 minutach nadają się normalnego użytkowania przez ludzi. Po wykonaniu ozonowania w pomieszczeniach, mieszkaniach czy samochodach utrzymuje się zapach "jak po burzy" i nie jest on szkodliwy dla człowieka. Dzięki zastosowaniu przez nas nowoczesnych generatorów ozonu jesteśmy w stanie już w ciągu kilku minut wytworzyć minimalne skuteczne stężenie tego gazu w powietrzu bez ryzyka zatrucia dla człowieka. Posiadane przez nas generatory o wysokiej wydajności bardzo szybko wytwarzają odpowiednie stężenie robocze ozonu

Główne zalety ozonu.

 • Ozon jest gazem o silnych właściwościach utleniających, dzięki temu może być stosowany w bardzo różnych sytuacjach.
 • Ozon jest gazem nietrwałym, co powoduje, że z mieszkania, domu czy samochodu możemy korzystać już po 20 minutach od zakończonej usłudze.
 • Usługa ozonowania jest wykonywana bez użycia środków chemicznych (przy usługach dezynfekcji nie ma potrzeby użycia typowych środków np. chloru, silnych zasad, silnych kwasów, roztworów alkoholi itp.) - nie ma ryzyka alergii, zatrucia resztkami środków chemicznych, nie ma potrzeby dokładnego mycia przedmiotów i powierzchni mających kontakt z żywnością oraz skórą człowieka.
 • Ozon jako gaz dociera do wszelkich zakamarków.
 • Przy okazji dezynfekcji ozonem wykonywana jest dezodoryzacja czyli usunięcie brzydkich i przykrych zapachów.
 • Całkowicie bezpieczny dla środowiska.

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ - DERATYZACJA WROCŁAW

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

DDD Wrocław, Dolny Śląsk, Opole - Obszar wykonywania usług

Działamy na terenie między innymi: Wrocławia, Kłodzka, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Oławy, Prudnika, Nysy, Głuchołaz, Opola.

DDD Wrocław i okolice - mapa

Kliknij mapę, aby wyświetlić większą wersję.

Formularz kontaktowy

keyboard_arrow_up