Zwalczanie kretów – Wrocław, Opole

Usługi świadczymy m.in. we Wrocławiu, Kłodzku, Opolu i nie tylko – sprawdź mapę.

Świadczymy usługę pozbycia się problemu kretów w ogrodach oraz na boiskach piłkarskich. Doświadczenie spowodowało, że z kretami radzimy sobie bezpiecznie i co najważniejsze - skutecznie.

Każdy, kto próbował usunąć kreta z terenu swojego ogrodu wie, że nie jest to sprawa łatwa i wymaga dużej determinacji, cierpliwości, wiedzy i czasu, co często jest niewspółmierne do efektów jakie chcemy osiągnąć, czy szkód wyrządzonych w naszym pięknym ogrodzie.

Stosujemy metodę fumigacji, która może być wykonywana tylko przez naszych techników ze specjalnymi uprawnieniami. Nie sprzedajemy środków chemicznych!

Zwykle zajmuje to dzień lub dwa, ale może zająć nawet kilka dni. Wszystko zależy od pory roku, wilgotności oraz temperatury zarówno otoczenia, jak i gleby. Z zasady im wyższa temperatura i bardziej wilgotno, tym szybciej działają środki.

Zwalczanie kretów Wrocław
Zwalczanie kretów

Krety na pewno nie powrócą, jednak osobniki żyjące w okolicy, niewątpliwie będą szukały okazji, by dostać sie na zwolniony teren. Krety w okolicy wyczują, że terytorium jest dostępne i będą mogły chcieć się wprowadzić.

Wg szacunków ok. 60% ogrodów ma tylko jednego kreta, pomimo że trawnik wygląda jak pobojowisko po 20 kretach. Nie jesteśmy jednak w stanie powiedzieć, ile szkodników znajduje się na posesji. To natura i składa się na to zbyt wiele czynników. Ilość kretowisk w ogrodzie bardzo rzadko wskazuje na liczbę żyjących tam kretów. Krety są zwierzętami terytorialnymi, nie za bardzo za sobą przepadają.

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ - DERATYZACJA WROCŁAW

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

DDD Wrocław, Dolny Śląsk, Opole - Obszar wykonywania usług

Działamy na terenie między innymi: Wrocławia, Kłodzka, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Oławy, Prudnika, Nysy, Głuchołaz, Opola.

DDD Wrocław i okolice - mapa

Kliknij mapę, aby wyświetlić większą wersję.

Formularz kontaktowy

keyboard_arrow_up