Deratyzacja – Wrocław, Opole

Usługi DDD świadczymy m.in. we Wrocławiu, Kłodzku, Oławie, Opolu – sprawdź mapę.

Gryzonie takie jak mysz czy szczur są odpowiedzialne za niszczenie elementów konstrukcji budynków, sprzętu - np. przegryzanie przewodów elektrycznych, niszczenie mebli, zanieczyszczanie odchodami produktów spożywczych, wyrządzanie znacznych strat materialnych i finansowych.

Biologia gryzoni, a w szczególności olbrzymi potencjał reprodukcyjny, inteligencja, oraz cechy indywidualne jak umiejętność unikania pułapek czy specyficzne zwyczaje żywieniowe - przyczyniają się do braku skuteczności wielu prób zwalczania gryzoni.

Na szczęście my umiemy przechytrzyć gryzonie. Przeprowadzamy skuteczną deratyzację. Usługi wykonujemy na terenie Wrocławia, Kłodzka, ich okolic oraz wybranego obszaru województwa dolnośląskiego i opolskiego (mapa).

Szczur, deratyzacja Wrocław
Myszy, deratyzacja Wrocław

Bezpieczna deratyzacja Wrocław

Skuteczne zwalczanie gryzoni we Wrocławiu.

Szczury i myszy stanowią ogromne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego, szczególnie dla dzieci czy osób starszych. Gryzonie oprócz tego, że niszczą dobra materialne, przenoszą także choroby odzwierzęce, pasożyty, bakterie.

Mieszkają one razem z ludźmi, i mówiąc w przenośni "jedzą z tego samego stołu". Szczury preferują suche części sieci kanalizacyjnej, nieużywane rury i wykopy znajdujące się w sąsiedztwie szczelin lub wadliwych połączeń rur.

Myszy domowe, pomimo że nie są blisko kojarzone z chorobami, nie są mile widzianymi szkodnikami i nie tylko noszą społeczne piętno, ale i patogeny, przez co są nie tylko kłopotliwymi stworzeniami, ale stają się szkodnikami zagrażającymi zdrowiu publicznemu.

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ - DERATYZACJA WROCŁAW

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

DDD Wrocław, Dolny Śląsk, Opole - Obszar wykonywania usług

Działamy na terenie między innymi: Wrocławia, Kłodzka, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Oławy, Prudnika, Nysy, Głuchołaz, Opola.

DDD Wrocław i okolice - mapa

Kliknij mapę, aby wyświetlić większą wersję.

Formularz kontaktowy

keyboard_arrow_up