Deratyzacja

Gryzonie takie jak mysz czy szczur są odpowiedzialne za niszczenie elementów konstrukcji budynków, sprzętu - np. przegryzanie przewodów elektrycznych, niszczenie mebli, zanieczyszczanie odchodami produktów spożywczych, wyrządzanie znacznych strat materialnych i finansowych.

Biologia gryzoni, a w szczególności olbrzymi potencjał reprodukcyjny, inteligencja, oraz cechy indywidualne jak umiejętność unikania pułapek oraz specyficzne zwyczaje żywieniowe - przyczyniają się do braku skuteczności wielu prób zwalczania gryzoni.

Szczur, deratyzacja Wrocław
Myszy, deratyzacja Wrocław

Szczury i myszy stanowią ogromne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego, szczególnie dla dzieci czy osób starszych. Gryzonie oprócz tego, że niszczą dobra materialne, przenoszą także choroby odzwierzęce, pasożyty, bakterie.

Mieszkają one razem z ludźmi, i mówiąc w przenośni "jedzą z tego samego stołu". Szczury preferują suche części sieci kanalizacyjnej, nieużywane rury i wykopy znajdujące się w sąsiedztwie szczelin lub wadliwych połączeń rur.

Myszy domowe, pomimo że nie są blisko kojarzone z chorobami, nie są mile widzianymi szkodnikami i nie tylko noszą społeczne piętno, ale i przenoszą patogeny przez co są nie tylko kłopotliwymi stworzeniami ale stają się szkodnikami zagrażającymi zdrowiu publicznemu.

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ!

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z każdym gatunkiem pasożytów!
Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

+48 668 478 452
Umów się na wycenę

Formularz kontaktowy

keyboard_arrow_up